Сумка з пальмового листя.
Чохол пришитий.
З ременем через плече.
Форма кругла.
Розмір - діаметр 40*10 см.
Made in China.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Солома |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴




